Засновник Amazon закликав готуватися до перенесення промисловості в космос

11-44c92-010616

Засновник інтернет-компанії Amazon Джефф Безос звернувся до підприємців з пропозицією розпочати підготовку до перенесення важкої промисловості в космос. На його думку, «переїзд» може відбутися через кілька сотень років.

Про це в середу, 1 червня, пише інтернет-видання Recode.

Як вважає підприємець, основним завданням, яке необхідно вирішити таким чином, є економія енергоресурсів Землі. У космосі ж, на думку Безоса, постійно доступна сонячна енергія, яку можна використовувати у промислових цілях. Житлові площі і легка промисловість, згідно з його ідеєю, повинні залишитися на Землі. Безос уточнив, що заводи будуть розташовуватися саме в космічному просторі, а не на інших планетах, які люди з часом колонізують.

У січні компанія, яка належить Безосу Blue Origin вперше успішно запустила і повернула на Землю раніше використану багаторазову ракету New Shepard і однойменну капсулу, призначені для суборбітальних польотів. Випробування пройшли 22 січня на полігоні в Техасі. Капсула New Shepard і однойменна ракета вертикально злетіли і досягли висоти 101,7 кілометра.

У вересні 2015 року Джефф Безос вже говорив про свої плани по освоєнню космосу. За його словами, Blue Origin збирається інвестувати 200 мільйонів доларів у виробничі потужності і стартовий майданчик на базі ВПС США на мисі Канаверал. На відміну від свого конкурента Ілона Маска, Безос вкрай скупо повідомляє пресі про свої плани по освоєнню космосу.