«Приватбанк» та monobank знизили курс гривні для розрахунків картками за кордоном

Державний «Приватбанк» знизив курс гривні до іноземних валют при проведенні безготівкових операцій, в тому числі при розрахунку банківськими картками та знятті валюти за кордоном, зрівнявши його з курсом обміну готівкової валюти у відділеннях банку. Курс гривні для карткових операцій також знизив віртуальний банк monobank.

Як повідомляє пресслужба «Приватбанку», новий валютний курс для безготівкових операцій встановлено із середи, 6 липня.

«Банк встановлює єдині курси обміну валют для оплат картками та купівлі-продажу готівкової валюти у своїх відділеннях, виходячи з ринкової ситуації», – йдеться у повідомленні.

«У першу чергу, це стосується курсів конвертації за картками: зняття готівки та перекази в гривні в Україні з валютних карток, а також всі види операцій за кордоном у валюті з використанням гривневих карток», – додали в банку.

За даними на сайті банку, курс гривні за картковими операціями на сьогодні встановлено на рівні 35,25-35,461 грн/$ та 36,55-36,64 грн за євро. Для порівняння, до цього встановлений «Приватбанком» фіксований курс продажу валюти при розрахунку гривневими картками за кордоном становив 32,7869 грн/$ та 34,1297 грн за євро.

Водночас банк конвертував валюту з карткових рахунків у гривню за фіксованим курсом 29,2549 грн/$ та 30,58 грн за євро.

При цьому курс гривні за картковими операціями у monobank на сьогодні встановлено на рівні 35,30-35,45 грн/$ та 36,6-36,63 грн за євро.