Поставка газа в Мариуполь и Бердянск восстановлена

633521205

“Укртрансгаз” досрочно завершил ремонтные работы на поврежденном газопроводе в Донецкой области и возобновил поставки газа в Мариуполь и Бердянск.

Об этом на своей странице в Facebook написал премьер-министр Арсений Яценюк.

Постачання газу до Маріуполя та Бердянська щойно поновлено. Укртрансгаз достроково завершив ремонтні роботи на пошкодженому газопроводі в Донецькій області.

О 6:30 ранку в п’ятницю терористи вели обстріл наших позицій та підірвали два газопроводи, залишивши без газу сотні тисяч наших громадян. Крім того, під удар було поставлено промисловість, в тому числі, найбільші підприємства української металургії, Азовсталь та ММК Ілліча.

Завдяки неймовірним зусиллям українських газовиків, обидва місця розриву було ліквідовано в рекордні терміни. Вже зараз відремонтовані газопроводи підключено до мережі, і вони наповнюються газом.

Дякую за роботу голові “Нафтогазу” Андрію Коболєву – у ці дні ми були з ним постійно на зв’язку.

Шана і подяка співробітникам Укртрансгазу. Два з половиною дні в надважких умовах, під обстрілами, ризикуючи життям вони працювали для відновлення газопостачання маріупольцям.

Дякую нашим військовим з сектору Б, які оперативно розмінували місце пошкодження та зробили ремонт можливим.

Хочу також подякувати жителям міст та сіл, що були відрізані від газу в ці дні. Вони відгукнулися на заклик берегти газ, поки ведуться ремонтні роботи. Завдяки їхній співпраці вдалося в півтора рази подовжити час, на який вистачило б газу.

Саме так, спільними зусиллями, разом, переможемо!

ЭП