Оренда банківських сейфів у період воєнного стану

Влітку 2022 року багато киян змушені надовго залишати столицю – і, на жаль, не лише заради відпустки… Окрім особистих речей, доводиться брати із собою у поїздки документи, гроші. А що робити, якщо є коштовності, чи багато готівки? Возити все з собою – не варіант, адже існує чималий великий ризик втрати чи крадіжки. Як же зберегти кошти, залишаючи житло без нагляду на тижні чи місяці воєнного стану? Оренда банківських сейфів у Києві – оптимальне рішення.

Так, нещодавно був випадок, коли до однієї з мешканок Києва, що евакуювалися закордон, у квартиру проник зловмисник. Він шукав гроші, прикраси, тобто те, що можна винести, не привертаючи до себе уваги. Але цього разу успіх відвернувся від правопорушника. Готівки вдома не було, тому що господиня квартири зберігала свої заощадження в «Асвіо Банку», де орендувала сейф для індивідуального користування. Поки злодій нишпорив у пошуках наживи, приїхала поліція і затримала його. Висновок, який можна зробити з того, що сталося, очевидний.

Оренда банківських сейфів – це ефективний захист накопичень, коштовностей, важливих паперів під час довгострокових поїздок. Хоча жертвою пограбування стають не лише під час тривалої відсутності. Можна вийти в магазин або бути на роботі цілий день, прийти додому та побачити, що цінних речей та грошей немає. Щоб таких неприємностей не було, краще подбати про надійне зберігання заощаджень. У банку укладається договір, в якому прописані гарантії, що все, що орендар кладе у сейф, буде під надійною охороною.

Банківська скринька чи депозитний рахунок?

Що вибрати з цих двох варіантів, якщо маєте вільні кошти? Це дуже різні речі. Депозит – це вклад, на який нараховується певний відсоток. Банківська скринька не приносить такого прибутку, але у її використанні є свої переваги.

Наприклад, заощадження з орендованого сейфа можна забрати будь-якої миті. Крім того, з деяких депозитних рахунків навіть у звичайний час не можна знімати гроші, доки не закінчиться обумовлений у договорі термін. Такі обмеження дуже недоречні, якщо гроші раптом знадобилися терміново.

Оренда банківських сейфів передбачає збереження як грошових купюр, а й дорогоцінних металів, прикрас, антикваріату, цінних паперів тощо. Зберігати зброю, наркотики, вибухові, токсичні речовини та інше заборонено. Про це йдеться під час укладання договору.

Ще один плюс банківської скриньки – конфіденційність. Так, існує банківська таємниця, але є випадки, які визначені законом, коли її можуть розкрити держорганам. Будь-який із працівників контролюючих державних організацій може мати доступ до даних клієнта та інформації про вклади на депозитних рахунках. Але якщо заощадження у банківському сейфі, то навіть працівники цього банку не знають, що там зберігається, тож оприлюднити відповідну інформацію також не зможуть.

Де орендувати банківський сейф?

Дехто вважає, що чим більшим є банк, чим частіше про нього говорять, тим він надійніший. Проте іноді невеликі установи надійніші, бо у масштабуванні є свої ризики. Особливу увагу варто звернути на банки, які спеціалізуються саме в цій сфері діяльності, як, наприклад, «АСВІО БАНК», що має свої депозитарії у Києві на бульварі Дружби народів та вулиці Січових стрільців.

Оренда банківських сейфів в АТ «Асвіо Банк» – це:

  • гарантія захисту особистих накопичень;
  • абсолютна таємність;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Доступ орендаря до сейфа під час воєнного стану надається щодня, крім неділі, тож варто скористатися цією послугою прямо зараз, щоб перестати нервувати з приводу заощаджень.

Джерело: офіційний сайт банку www.asviobank.ua