Засновник Tesla Ілон Маск відвідав завод компанії в Німеччині, який простоював понад тиждень через відсутність електрики після пожежі на високовольтній лінії. Про це повідомляє німецька газета Bild.

Виробництво автомобілів на заводі було припинено 5 березня, вранці 13 березня воно поновилося.

Маск виступив перед співробітниками фабрики, на сцену він вийшов із сином на ім’я X Æ A-12 на плечах.

«Ми всі тримаємось разом і не відносимось до того, що тут сталося, легковажно. Я радий, що ми можемо розпочати спочатку», – сказав підприємець співробітникам.

5 березня біля заводу Tesla у Грюнхайді спалахнула опора високовольтної лінії електропередачі, в результаті на виробництві та в сусідніх містах відключилася електрика. Відповідальність за напад взяло на себе ліве екстремістське угруповання Vulkangruppe.

«Tesla споживає землю, ресурси, людей, робочу силу та випльовує позашляховики, машини для вбивств та вантажівки-монстри. Наш подарунок на 8 березня – відключити Tesla», – заявили у русі.

Маск заявив, що підпал здійснили «або найдурніші екотерористи у світі», або «маріонетки тих, хто не має хороших екологічних цілей», оскільки вони виступають проти фабрики електромобілів, а не заводів з випуску машин на викопному паливі.

Гігафабрика у Берліні відкрилася у березні 2022 року. На заводі виготовляють деталі для машин Tesla, а також збирають седани Model 3 та кросовери Model Y.