
Китай та Бразилія уклали угоду про торгівлю в юанях та планують розширювати співпрацю. Про це повідомив заступник міністра торгівлі КНР Го Тінтінз, пише газета Folha de Sao Paulo.
За його словами, ця домовленість значно полегшує торгівлю. Чиновник додав, що країни мають намір розширювати співробітництво у сфері продовольства та корисних копалин, а також шукати можливість експорту товарів з високою доданою вартістю з Китаю до Бразилії та Бразилії до Китаю.
Зазначається, що у середу, 29 березня, Бразилія та Китай оголосили про створення клірингової палати. Вона забезпечить розрахунки без використання долара США, а також кредитування в національних валютах, щоб полегшити та здешевити транзакції між країнами та позбутися доларової залежності у двосторонніх відносинах.
