HBO зібрався засудити Pornhub за використання еротики з «Гри престолів»

131-ae1f0c4631-456

Американська телемережа HBO має намір подати в суд на порносайт Pornhub за використання ним еротичних сцен із серіалу «Гра престолів», повідомляє The New York Post. Відзначається, що ресурс завантажує відео в розділ «фантастика (фентезі)».

Творці телесаги заявили, що Pornhub порушив авторські права. Крім того, на їхню думку, зв’язування порно і художнього серіалу неприпустимо. Продюсери і юристи переглядають матеріали і вирішують питання про блокування контенту.

Як пояснює видання, інтерес Pornhub до «Гри престолів» виник після прем’єри шостого сезону — адміністратори помітили, що під час показу епізоду трафік порносайту впав на чотири відсотки — це близько мільйона осіб. У Pornhub також уточнили, що останнім часом люди почали частіше шукати на сайті героїнь телесаги, наприклад Дейенеріс Таргаріен (Емілія Кларк), яка частіше за інших з’являється в кадрі оголеною. Крім неї, запитують Маргари Тіреллі (Наталі Домер) і Шаю (Сібель Кекіллі). Кількість таких запитів збільшилася на 370 відсотків. Сайт також випустив порнопародію на «Гру престолів».

Показ шостого сезону розпочався 24 квітня. Епізоди виходять раз на тиждень. Вони засновані на серії книг Джорджа Мартіна «Пісня льоду і полум’я», але продюсери дозволяють собі відступати від сюжету романів. Всього творці мають намір зняти вісім сезонів — кількість епізодів у них, можливо, скоротять.

Канал HBO запустив «Гру престолів» у 2011 році. Серіал прославив багатьох початківців і маловідомих акторів, наприклад Емілію Кларк, Кита Харінгтона, Софі Тернер і Мейсі Вільямс.