Депозити приватним клієнтам від UKRSIBBANK в Україні

Кожен прагне підвищити якість життя. Ми хочемо, щоб нас оточували якісні речі (меблі, побутова техніка, автомобіль та інше), мріємо про власне житло, подорожі та відпочинок на кращих курортах світу. Усе це можна здійснити, якщо поставити перед собою мету й наполегливо йти до неї, старанно працювати й відкладати гроші.

Коли кредитування не варіант, залишається тільки накопичення, і для цього можна використати перевірені фінансові інструменти. Один з них — депозити приватним клієнтам на my.ukrsibbank.com/ru/personal/deposits/, які можна оформити онлайн або в будь-якому відділенні банку. Вклади здійснюються на вигідних умовах і мають високу процентну ставку. Розглянемо варіанти депозитів від одного з найбільших банків України з європейським капіталом UKRSIBBANK.

Чому депозити — найкращий спосіб для накопичення грошей

Коли в руках збирається значна сума, у багатьох з нас виникає бажання її витратити на новенький смартфон, гарний одяг, делікатеси, іграшки для дітей та інше. Якщо ж відкрити депозит в банківській установі, це захистить вас і ваші фінанси від непередбачених витрат.

Варіанти депозитів від «Укрсиббанку»

  • «Гарантований капітал». Депозитні відсотки — до 4,7%. Це найвигідніший варіант для зберігання грошей та отримання пасивного доходу. Депозит не має функцій поповнення та часткового зняття грошей.
  • «Надійний статок». Процентна ставка за вкладами — до 4,2%. Депозит дає стабільні виплати додаткового доходу щомісяця. Можливість поповнення та часткового зняття грошей — відсутня.
  • «Щасливий вік». Відсоткова ставка депозиту — до 4,25% річних. Пропозицію створено для клієнтів пенсійного віку. В депозиті наявна можливість поповнення та зняття відсотків.
  • «Персональний план збагачення». Відсотки по депозиту — до 4%. Цей варіант вкладу ідеально підійде для накопичення грошей на велику покупку, весілля або туристичну подорож. Депозит включає можливість налаштування автоматичного поповнення.

Персональні пропозиції для фізичних осіб

  • Банківські картки. Клієнтам доступні кредитні й дебетові карти, пропозиції для членів родини, співробітників та інше. Гроші можна знімати безкоштовно або з мінімальними комісіями в Україні та за кордоном в мережі банкоматів BNP Paribas Group.
  • Онлайн-банкінг — це можливість контролювати свої гроші, робити перекази та платежі, замовляти нові банківські послуги за допомогою смартфона або комп’ютера.
  • Споживчі кредити. Для клієнтів передбачено безліч варіантів кредитування з урахуванням їхніх потреб. Банк пропонує споживачам займи на товари та послуги в мережі магазинів-партнерів для покупок онлайн.

Оформити депозит в українській валюті може кожен. Ця послуга доступна як постійним, так і новим клієнтам «Укрсиббанку». Пройти процес оформлення можна особисто у відділенні банку або за допомогою онлайн-банкінгу чи мобільного додатку. Збереження клієнтів банку знаходяться під охороною Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. На офіційному сайті UKRSIBBANK можна отримати більш детальну інформацію про всі пропозиції банку. Менеджери допоможуть підібрати відповідний варіант депозитного вкладу з урахуванням ваших потреб та цілей.