Актуальний огляд БК Betwinner на сайті

Букмекерська компанія Betwinner працює за ліцензією Кюрасао та приймає ставки виключно в онлайн-режимі. Наземних пунктів прийому ставок букмекер не має. Для укладання парі вам потрібно буде пройти реєстрацію на офіційному сайті, поповнити рахунок та вибрати в лінії відповідні матчі. Детальніше про БК Бетвінер можна дізнатися на сайті https://boardhockey.kiev.ua/betvinner/.

Різноманіття лінії та маржа

До передматчевої лінії БК Betwinner додаються подій з 30+ спортивних дисциплін. Найбільше ставок приймається на матчі з футболу (700+ подій у лінії), баскетболу, тенісу (по 200+ матчів), хокею, волейболу, настільного тенісу, регбі, бейсболу. У неспортивну частину лінії винесено ставки на культуру, політику, телевізійні проекти та навіть курси світових валют.

Розпис матчів

У розписі більшості матчів в БК Betwinner є не лише основні наслідки, а й додаткові ринки. Розпис топ-матчів може включати 500 додаткових результатів. Котирування букмекера визначаються статусом турніру чи навіть окремих матчів. Рівноймовірні результати найчастіше оцінюються коефіцієнтами близько 1,90-1,90.

Бонуси та акції БК Betwinner

Головна промо-пропозиція букмекера – бонус на перший депозит. Винагорода становить 100% від суми першого поповнення рахунку. Відіграти вітальний бонус не так складно. Достатньо проставити суму винагороди з вейджером х5, оформлюючи ставки-експреси з коефіцієнтами від 1,40. Як показують відгуки гравців, у цій букмекерській конторі проводиться ще кілька акцій:

  • 100% на депозити, внесені у четвер;
  • експреси дня із додатковим коефіцієнтом 1,10;
  • довірчі ставки навіть за нульового балансу;
  • страховка парі від БК Betwinner;
  • «Вітрина промокодів» із можливістю обміну накопичених балів на бонуси.

Іноді в букмекерській конторі Betwinner проходять ексклюзивні розіграші цінних призів для постійних та активних гравців. Про діючі та заплановані промо-програми БК Betwinner можна дізнатися у відповідному розділі офіційного сайту.

Додаток та дзеркало Betwinner

Офіційний додаток БК Betwinner можна завантажити з сайту букмекерської контори (на Android) або з App Store (для iOS). На завантаження та встановлення програми потрібно не більше хвилини. Як тільки програма буде встановлена, ви отримаєте доступ до всіх можливостей особистого кабінету. Через додаток можна робити ставки по лінії та у лайві, виводити виграші та звертатися до служби підтримки.

Якщо офіційний сайт букмекера блокується вашим провайдером, використовуйте дзеркало Betwinner – копію головного сайту, розміщену під іншою адресою. Це найпростіший і найзручніший спосіб обходу блокувань. Для використання дзеркала вам навіть не доведеться завантажувати та встановлювати додатковий софт. Робоче дзеркало Betwinner можна знайти на партнерських сайтах або одержати у e-mail-розсилці.